| Justmeandmysmile a întrebat:

As dori sa vad un film excelent de comedie, fara scene cu crime etc, accept si disney dar nu orice ra**t. Si nu ceva cu adam sandler, ca le-am vazut, si nici ceva de groaza. Ce recomandati?

9 răspunsuri:
| DeNnySsAa a răspuns:

Mie imi plac filmele cu Amanda Bynes :
1 - What a Girl Wants - Ce-si doreste o fata
2 - She's the Man - Iubesc pe cine nu trebuie
3 - Sydney White - Sydney White si cei sapte tocilari
4 - Love Wrecked
5 - Easy A - Pacatoasa happy sper sa. ti placa si tie happy

| digitalchocolate a răspuns:

Ai pute sa te uiti la Superhero Movie - e un fel de parodiw dupa spiderman

| gigite a răspuns:

Crazy - film

| KiraXander a răspuns:

Incearca ceva classic ex: mr.bean sau comedii cu eddie murphywinking

| Ferra a răspuns:

Tooth Fairy 2, House Broken, The Muppets

| Dude82 a răspuns:

Poate gasesti ceva intreresant printre recomandarile de aici :
http://film-bun.ro/comedie

| MascaDeCatifea a răspuns:

Hey! Ti le recomand pe cele cu Jackie Chan, daca nu le-ai vizionat deja.

| ewgy a răspuns:

What happens in Vegas, in timmp ce tu dormeai, puicuta cu cocosel, puicuta cu cocosel, buletin de Bucuresti, casa torie cu repetitie, cum sa cuceresti barbatii, ce-si doresc femeile,
vizionare placuta

| DeeaAndreea24 a răspuns:

American Pie..toate
High School High- este vechi dar chiar merita vazut
Friends with Kids
Lol