| ZapaciLaa a întrebat:

Care e cea mai grea limba de vorbit din lume?

Răspuns Câştigător
| I'm just me a răspuns:

Depinde, fiecare e grea in felul ei. cea mai grea e romanabig grin

98 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ebraica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Egipteana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Germana prostilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greaca e f grea... dar romana nu e grea pentru ca e o limba de origine latina si e usoara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rusa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Araba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Limba romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maghiara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maghiara si araba japoneza koreana si chineza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce aveti cu germana ca o iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea cea mai grea limba este araba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gvhkjhboll.kp; kl;; l\kopl.; jp;/mkjp['lkjmfghkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum este logic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi raspunzi odata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stii ine sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Japoneza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Limba rusa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta japoneza si germana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima..., ca pe urma te obisnuiesti! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici vorba germana e foarte usoara am invatat sa scriu si sa vb in maxim 2 luni de zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca cea mai grea limba este rusa (flagru)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romana este cea mai grea limba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romana cu accent moldovenesc laughing

| onlychengs a răspuns:

Cea mai grea limba e romana! Iar cea mai usoara este engleza, da, engleza e usoara deoarece gramatica nu e asa "imbarligata" ca a noastra!

| flysky a răspuns:

Araba!

| mihai72009 a răspuns:

Ce aveti mai cu germana ca mie mi usor sa o pronunt si sa o vorbesc

| DaNeTTe_9759 a răspuns:

Ai dat fundita gresit, cele mai grele sunt: chineza, japoneza, araba, si apoi vine tiganeascawinking