| CyberMusic a întrebat:

Care era eroul tau preferat in copilarie?

10 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Peter Pan.laughing

| MrAngelus a răspuns:

Spiderman. Imi placea deoarece se batea cu mai multe personaje negative in acelasi timp si putea sa faca o gramada de miscari tari.

| TheFeeye a răspuns:

Wonderwoman! mama... tin minte ca imi aduceau ai mei benzi desenate si le citeam de vreo 2-3 ori laughing.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Rocco Siffredi.Inca a ramas.

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Batman.

| Cherilyn a răspuns:

Nu stiu daca se poate numi erou, dar mie imi placea foarte mult Curaj, cainele cel fricos.
Admiram felul in care ii salva mereu pe stapanii lui, chiar daca de multe ori Eustache isi batea joc de elbig grin
Pe deasupra era inteligent, amuzant si se pricepea la calculatoare.

| Bubuletu a răspuns:

... Spartacus...; D nu mai pot de ras! Si Alex, un coleg care mi-a salvat creionul de o GROAZNICA lovitura cu parchetul

| Emin90 a răspuns:

Son Goku din Dragon Ball /Z/Gt, al tau care a fost?

| vixter2001 a răspuns:

Louie din viata cu Louie. El ma amuza foarte tare si este un personaj incredibil de haios.

| xCocollatex a răspuns:

Sakura din Naruto. happy Adica aveam (si inca am) 3 preferati din Naruto. happy Adica Sakura, Sasuke si Naruto care e titlul serialului. happy