| T0T a întrebat:

Care este eroul vostru preferat și de ce?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A da. Sa stii ca sunt disperat dupa funde. Exact asta vreau de pe TPU. Da-mi, da-mi rolling on the floor

Mai, hai sa spunem ca... atunci cand aveam unele probleme in familie, doar asa am putut sa trec peste ^_^

40 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Thierry Henry,, pentru sufletul depus la Arsenal!

| Drimmero a răspuns:

Cel care o rapune pe United maine va avea statuie facuta de mine!

| mbncf a răspuns (pentru Drimmero):

Nu te lua de United laughing

| Drimmero a răspuns (pentru mbncf):

Hai ca a sosit vremea sa vada si diavolisorii cum e sa stea sub asediul tunar,, te uiti la meci?

| T0T explică (pentru Drimmero):

Sincer cred că ai dreptate. Unul dintre eroii mei ar fi Ferguson nu știu pe ce treaptă să îl clasez la general. Oricum eroul/ eroii mei pentru o săptămână sau o lună cel puțin vor fi cei care vă vor învinge. Oricum Ferguson chiar merită o statuie. Eu zic că echipa asta a fost norocoasă să se bucure de un așa antrenor, un așa om.

| mbncf a răspuns (pentru Drimmero):

Sau Arsenal o să vadă cum stă treaba, rămâne de văzut laughing Da, o să mă uit.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

United avea 7 campionate pana sa vina SAF,, iar Pool avea mult mai multe,, SAF a facut minuni,, dar cel mai de temut adversar pe care l-a intalnit scotianul a fost mereu Arsenal/
Pool nu mai reprezinta de multa o forta a Angliei,, sunt lideri prin conjucturi favorabile, dar ii dam jos etapa asta.
Ce meciuri erau pe OT... pe vremea lui SAF, de-a dreptul infernale, nu le puteam privi fara sa ma doara sufletul

| T0T explică (pentru Drimmero):

Eu vă respect, sincer, dar asta nu îmi va lua cu nimic satisfacția de mâine. Va fi un meci extraordinar, sper să nu îmi dezamăgească așteptările.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cel din mintea mea :3

| T0T explică (pentru DoarBogdan):

Poți să îl descrii?

| DoarBogdan a răspuns (pentru T0T):

Desigur. Araca ca un fel de pantera.(Galbena)

Nu continui sa nu ma crezi ciudat laughing

| T0T explică (pentru DoarBogdan):

Crede-mă că e foarte greu să consider o persoană ciudată. Continuă.

| DoarBogdan a răspuns (pentru T0T):

Nuuuuuuuuuuuuuu laughing
Nu il fac pe Obri public aici. (nu ii place)

| T0T explică (pentru DoarBogdan):

Funda o să îi placă? laughing

| T0T explică (pentru DoarBogdan):

Nu pot simți decât profundă compasiune.

| DoarBogdan a răspuns (pentru T0T):

Mda... a trecut. Ce a contat a ramas. Dar spune tu, al tau care e?

Sigur asa zis eroul "Deadpool"

| T0T explică (pentru DoarBogdan):

laughing Să știi că înainte să pun întrebarea asta am văzut o imagine cu el și asta mi-a dat inspirație. Nu prea cred că am un erou preferat.

| DoarBogdan a răspuns (pentru T0T):

Eu fac asta mereu laughing Faza aia cand isi pune mainile la gura si e asa mirat laughing

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Dar cu mine cum rămâne... eu nu sunt eroina ta preferată?

| T0T explică (pentru mbncf):

Ca să îți răspund că acolo e pe a doua pagină. Te cunosc mai bine decât te cunoști tu.
Nu ești eroina mea și în plus eu aș prefera heroina.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Și ce știi, că sunt curioasă și că am nevoie de un iubit? laughing Wrong.

| T0T explică (pentru mbncf):

Ba e foarte true. Ești prea afundată în faza de negare. Sincer puteai să mă faci să te cred însă discuțiile de azi cu tine deja m-au convins. Cum am zis ai nevoie de timp. În adâncul tău știi lucrurile astea și nu vei putea deveni eroina nimănui până nu vei accepta ceea ce vrei cu adevărat de la viață și principiile după care vrei să ți-o trăiești, până nu vei cunoaște dorințele implementate în suflețelul tău. Ține mintewinking

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Te-aș contrazice, dar cred că ai dreptate.

| T0T explică (pentru mbncf):

Apropo, mi-ai zis că ești tristă. Dacă ai nevoie de un sfat sau să te descarci simte-te liberă să îmi trimiți oricând dorești un mesaj sau felicitare. Faci cum vrei.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Sunt mici chesti de viitor pe care vreau să le fac și sunt puțin descurajată de cei din jur. Nu e nimic important sau de discutat în legătură cu asta. Dar o să te adaug la prieteni, nu ți-am trimis cerere până acum laughing

| T0T explică (pentru mbncf):

Să ții minte un lucru. Rareori fac primul pas în general(cum ar fi în cereri, în mesaje etc.). Sunt un tip dificil dar e ok să discutăm dacă vrei chiar dacă nu e ceva foarte important, probabil ai nevoie de o încurajare și venind de la un om așa magnific ca mine cred că te va face o persoană cu o stimă de sine și o încredere în tine care tind către infinitate.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Atât de lipsit de modestie laughing Tu te uiți la meci?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

United e dusmanul nostru numarul 1, mereu l-am considerat asa,, nu se compara rivalitatea din sufletul tunarilor cu rivalitatea in fata lui Spurs, Chelsea, West Ham,, etc

| DoarBogdan a răspuns (pentru T0T):

A da. Sa stii ca sunt disperat dupa funde. Exact asta vreau de pe TPU. Da-mi, da-mi rolling on the floor

Mai, hai sa spunem ca... atunci cand aveam unele probleme in familie, doar asa am putut sa trec peste ^_^

| Doub a răspuns:

D.na care conduce tramvaiul pentru că de ce nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Deaad a răspuns:

Varg Vikernes.
Din motive bine intemeiate.

https://www.youtube.com/user/ThuleanPerspective

Si daca te refereai la eroi din benzi desenate sau din Marvel etc.

Nu am.

| Ecaterina2016 a răspuns (pentru Deaad):

Mi-ai amintit de o melodie draga mie când ai zis de Varg happy... Dunkelheit!

| Divy a răspuns:

Mama pentru că a făcut foarte multe lucruri pentru mine

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Tolga Saritas pentru ca e cel mai sexy armasar laughing happy

| August99 a răspuns:

Parintii sunt eroii mei

| mbncf a răspuns:

Lucifer, pentru că e cel mai bun actor love struck

| Ecaterina2016 a răspuns:

Eu am avut parte de alte chestii interesante.2 Profiluri noi cu nume diferite care mi-au cerut sa îi adaug la prieteni și culme ambii aveau playlistul meu copiat laughing și nici un fel de alți prieteni sau activitate.

| HarleyQuinn a răspuns:

Black Canary, deoarece este foarte puternică, este expertă în arte marțiale și posedă "Canary Cry".
Zatanna fiindcă are puteri magice.
Batman fiindcă e foarte inteligent și are cei mai șmecheri dușmani (Joker, Harley Quinn, Two-Face, Riddler, Penguin, Scarecrow etc etc), dar și aliați (Alfred, Batfamily).