| sweetlove a întrebat:

Care este admin pe un forum si stie sa schimbe numele utilizatorilor obisnuiti? Daca stie cineva va rog ajutati-ma. Si apropo intrati si voi aici daca vreti : www.lovedreamsmusic.forumgratuit.ro

2 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

De ce sa schimbe numele? Si tu poti face asta fara sa fi admin dar trebuie sa stii putina programare si bineinteles putin mai multa engleza.

| sweetlove explică:

Doamne sa schimbe culoarea utilizatorilor, nu numele. Si sunt amin de asta intreb.Si ce legatura are cu programarea si englza, forumul?