| ingerashpierduth a întrebat:

Care este bancul care va amuza cel mai tare?

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Se intampla un accident. Intr-o masina doi curisti iar in celalalta unul beat. Beatul tine neaparat ca politia sa nu fie chemata la locul accidentului si incearca sa-i mituiasca pe cei doi.
- Va dau 100 $. Hai sa nu chemam politia!
Cei doi rad si nu accepta.
- Va dau 300 $ dar sa nu chemam politia.
Cei doi iar rad si nu accepta.
- Mai baieti daca imi ia carnetul raman pe drumuri si am nevasta si copii va dau 500 $!
Cei doi iarasi refuza razand. Beatul se enerveaza la culme si le zice:
- Va f*t in cur pe amandoi!
- Uite asa se mai poate discuta...

| MixedObsessions a răspuns:

Se duce Bula cu bicicleta sh trece pe langa Biserica sh facea pe el. Intalneste pe unul sh il intr. :Unde pot sa ma duc sa-mi fac nevoile? La care el : Du. te sh uh dupa Biserica... Bula nu se duce dupa Biserica. se duce pe Biserica laughing Isi face el nevoile si in acelasi timp trece Popa la care spune : -Doamnee, ce ne dai tu nouaa. Ce sa. ti dam ca sa nu mai ne dai asa ceva? La care Bula : -Hartie igienica laughing laughing

| LawR3n a răspuns:

Domnule doctor, sotia mea ma consedera nebun.
- De ce?
- Findca, eu, dupa ce beau cafeaua, mananc ceasca.
- Cum, mananci ceasca cu totul?
- Nu, ramane numai toarta.
- Chiar ca esti nebun, toarta e cea mai gustoasa!

| mo0nlight a răspuns:

De ziua soacrei, Bula se prezinta cu un pachetel, intr-o mana si cu o pusca in celalta.

-La multi ani mama soacra! Ti-am adus o pereche de cercei de aur

-Multumesc ginerica, da cu pusca aia ce vrei sa faci?

-Pai de gauri in urechi nu ai nevoie?

| nobody_7406 a răspuns:

"-Ce faci Bula?
-Ba da!" =)) e atat de sec incat ma face sa rad atunci cand e rostit de un coleg de-al meu care are si simtul umorului foarte dezvoltat:)) De obicei nu sunt genul sa rad la bancuri. dar in schimb rad foarte tare cand vad asta: http://www.youtube.com/watch?v=OkKQaboS9l8