| Iuli_1498 a întrebat:

Care este berea voastra preferata?big grin

Răspuns Câştigător
| andrei a răspuns:

Beck's si redd's

poti sa bei si 3 baxuri de redd's ca nu te imbeti(ex: cei mici de statura)
beck's e cea mai buna bere germana in top 3 ("festivalul beri")
laughing

19 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Tuborg Tropical.

| Gizăz a răspuns:

Becks? Lemon? Redd's? laughing)))) Răspunusri date de femei, la ce să mă aştept. Nu ati recunoaşte o bere bună nici dacă v-ar lovi. Berea adevarată e aia normală în primul rând, naturală şi nu toate idioţeniile cu arome.

Cea mai bună bere de la noi e Stejar sau Stejar Strong. Ca şi bere neagră, Silva.

| pwp a răspuns:

Becks

| Minnie a răspuns:

Spineshivers
atat timp cat cel care intreaba nu a specificat cine doreste sa-i raspunda,, mi se pare cam deplasat comentariul tau... a intrebat ce bere preferam, punct.nu ce bere preferati, fetelor sau baietilor! si cea mai buna bere de pe la noi e cea care nu e romaneasca, kaiserdom sau perroni originala(se gaseste pe stefan cel mare ca si multe alte sortimente de bere straina)

| frvtel a răspuns:

Ciuc

| winchesters a răspuns:

Peroni si Beck"shee heesmug

| Ramona_5995 a răspuns:

Redd s love struck.

| FulgerMQ a răspuns:

Heineken, stella artois, Birra moretti, peroni, (toate) nu imi plac astea cu arome

| Pinkyyy;x a răspuns:

Becks de lamaie[becks lemon ]; x

| Miha1308 a răspuns:

Becks Lemontongue

| Goe_6264 a răspuns:

Skol

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Calsberg...
Tuborg tropical- aia mai e bere?

| Etiquette a răspuns:

Tuborg tropical=p~

| Cronki a răspuns:

1)Peroni (fara Nastro Azzurro)

PS:cel care primeste funda face cinste la toti cu berea preferata!hee hee

| yoysh a răspuns:

Redd's

| ~AleXa~ a răspuns:

Becks Lemon, ReDD's si energizant Red Bull

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leffe neagra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| ICHBalexnunu a răspuns:

Becks si Heineken