| IonutzWoW a întrebat:

Care este cea mai buna bere dupa parerea voastra? :-)

20 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Lindener spezial

| ZEU93 a răspuns:

Carlsberg

| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu nu beau bere, deci cea mai buna bere pentru mine e vinul rolling on the floor

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Indubitabil Timişoreana. Nu e nici foarte scumpă şi nici foarte ieftină, nu e nici genială la gust dar nici penală şi, în plus, se găseşte peste tot şi susţii economia naţională cumpărând-o.

| xlmpq a răspuns:

Carlsberg

| Alkyda a răspuns:

Becks Green Lemon

| TSO7 a răspuns:

Eu nu prea beau in general dar imi place Redd's. Are gust gen energizant cu bere.

| YuliaNhO a răspuns:

Daca doar iti este sete sau pur si simplu iti este pofta de o bere -> Timisoreana, dar la gratar, mai ales daca ai si mici, merge Bergembierul.

| SRB a răspuns:

Becks

| Oana_4575 a răspuns:

Albacher big grin

| Alexutzaaaaaaaa a răspuns:

Golden brow

| THCC a răspuns:

Heineken.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna bere este cea care se bea in orasul de provenienta. Ca sa iti raspund la intrebare,totusi, mentionez ca am fost in Praga, unde am baut cea mai buna bere, care se numeste Gambrinus.

| ozulll a răspuns:

Silva blonda

| Kataklysm a răspuns:

A mea Noroc!
A ta?
Hai noroc!

| OoOAkaTZukyOoO a răspuns:

Ursus Black e cea mai buna!

| Alin_6165 a răspuns:

Timisoreana!laughing

| st3fan_3205 a răspuns:

Bucegi

| SiNiStEr a răspuns:

Timisoreana!

| UbitaTha a răspuns:

Mie mi se pare ca toate au acelasi gustlaughing