| Xcel98 a întrebat:

Care este cea mai buna retea?
Cosmote, Vodafone, Orange Sau Frog?
Funda:::

Răspuns Câştigător
| IlincaSuzuki a răspuns:

Salut.
1)Frog nu e retea e o cartela de la cosmote.
2)Cosmote e cea mai buna retea pentru ca nu pica semnalul, ai oferte superwinking
3)Celelalte nu se compara cu Cosmote de ex Orange are mereu probleme cu semnalul si nu prea are oferte ca Cosmote.
Eu st pe cosmote si nu am avut probleme de genul ca pica semnalul sau nu am credit.winking
Sper ca te-am ajutat

20 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cu siguranta Vodafone!

| FoarteLetargic a răspuns:

Vodafone,majoritatea prietenilor mei sunt pe Vodafone
funda?happy

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Cosmotee si Vodafonu'

| Biu a răspuns:

Orange

| spy2o a răspuns:

Cu siguranta frog...ai acoperire chiar in toata tara si vorbesti nelimitatwinking

| Xcel98 explică:

6 voturi Cosmote +Frog Deci Cosmote si Frog sunt cele mai bune retele.happy

| pandaX3 a răspuns:

Eu sunt pe Orange, si sincer nu am avut niciodat probleme cu semnalul etc. am o groaza de minute+navigare pe net+extraoptiuni big grin
Pentru mine Orange e cel mai bun big grin

| Faηta a răspuns:

In primul rand Frog apartine Cosmote-ului.

Majoritatea persoanelor care folosesc mobil au Cosmote.

Sper ca te-am ajutat happy.

| NoName_7204 a răspuns:

Vodafone!
Are tot felul de optiuni si extraoptiuni, navigare pe net cu toate incluse, iti poti crea propriul tau grup de prieteni si nu o sa va mai ia mult creditcand conversati intre voi.
etc.
eu asta am si este chiar buna reteaua!

Ceau!

| AdDa1502 a răspuns:

Cea mai buna retea este Orange am cartela de la ei de 5 ani si nu am avut nico problema este cea mai buna reteawinking

Răspuns utilizator avertizat
| andrea_2949 a răspuns:

Sincer sa iti spun Vodafone

| andrea_2949 a răspuns:

Vodafone si frog

| Fetitza_7841 a răspuns:

Eu am si Vodafone si Cosmote dar nu stiu sigur care e mai buna.

| DannyJo1nTu a răspuns:

Sincer mie imi place Vodafone... big grin

| silviu008 a răspuns:

Sal
cea mai buna retea este Frog zic eu

| batu32 a răspuns:

Vodafone

| Timishoreancaaaa a răspuns:

Cosmote clar nu ai probleme cu semnalu, cum zic alti Vodafone e scump, si mie mi se pare ca are semnal ca cosmoteu nu vad nici o deosebire decat ca e mai scump. la cosmo ai cele mai faine oferte, si al telefoane si la extraoptiuni. si la cosmo ai nettongue

| ciprian_8797 a răspuns:

Cosmote e cea mai tare retea acoperire plus oferte cu minute net si minute int mobil de te saturi. Intra de curiozitate pe site la fiecare Orange Vodafone cosmote si dai pe acoperire, si ai sa vezi ca cosmote acopera cel mai bine Romania. Ati fost vreodata pe ceahlaul nu? sunt 12 km de mers pe jos prin padure. eu am fost in ianuarie 2013 anul asta si nici Vodafone nici Orange nu aveau semnal de la 5 km din iesire din oras. ei bine eu in timp ce mergeam q colegii prin padure vb q cosmoteul q prt mea de rupeam si astia se cruceau. si nu va ganditi ca aveam o caramida de tel aveam un Motorola defy mini si se km stie ca Motorola nu.s prea stralucite la semnal dar asta e exista acoperire. asta 1, 2 cosmote are cele mai tari extraoptiuni cea mai mare acoperire 99% populatie, 95% teritorial, Orange are 90% populatie 80% teritorial, Vodafone nu mai vb q el vb doar in orasele mari. la sate semnalul e zero, nu mai zic in delta dunarii. si 3 k tot o dati in Orange si Vodafone sunteti niste frustrati care ati auzit de oraaange sh atat sh unii Vodafone. de aia spuneti k e cel mai bun da nu e e varza. vreti sa mai stiti cv? cosmote ofera 3g viteza dubla (43, 2mb/s) in timp ce Orange si Vodafone ofera 3g cu 21mb/s. sper ca sunteti lamuriti. mai intai incercatile pe toate in zone q semnal slab q optiuni q tot, dupa voi alegeti

| Te_Christophor_1997 a răspuns:

Ba eu zic: Cosmoteul este cel mai bun ptc are frogul si normal daca ai frog si alta persoana are la fel poti vorbi nelimitat, infinit cu ia deci asa cartela frog cu o astfel de extroptiune nu o sa gasesti nici la Vodafone nici la Orange