| Alexakos a întrebat:

Care este cel mai bun software de curatare, cclean sau cleanup utility?

am probleme cu calcu merge prea greu si o sa intarzi sa-i reformatez windows-ul, cumva aveti idee de vreun alt program cu care sa curat sa mearga un pic mai bine? dau funda cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| trafikantu a răspuns:

Cclean, incearca un disk defragmenter sa iti aranjeze un pic hardul si mai sterge din fisierele care nu`ti trebuiesc. elibereaza C`ul.

3 răspunsuri:
| Andrei07565486 a răspuns:

Incearca si un antivirus, cclean, asta il am si eu

| yonnutza a răspuns:

Glary utilities e foarte bun...

http://download.cnet.com/glary-utilities/3000-2094_4-10508531.html glary utilities cel mai bun. downloadeaza-l de aici... funda?

| Awesome a răspuns:

Deci poti folosii Tune Up utilites sau Clean Up Sau Advanced Sistam Care!

Întrebări recente