| Elena23_7421 a întrebat:

Aveti idee dc imi merge cs`ul fff greu cu windows 7?

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Windows 7 nu prea e facut sa stai sa te joci pe el...trebuie sa ai o placa foarte, foarte buna ca sa iti mearga calumea.instaleaza un xp si va fi treaba okwinking

9 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu ai codecuri bune la placa video.

| drg1994 a răspuns:

Da stiu eu la fel am patit nu are un component ea game si de aceea nu merge succes sper sati mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vali, nu mai inventa. Windows 7 e peste XP la jocuri. Unele jocuri nu sunt la nivelul lui. Adică sunt vechi și neoptimizate, cum e și cazul cu CS.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce va chinuiti calculatorul cu astfel de programe fita.Am ramas prost cand am vazut cat costa unul. Puneti un windows light, gen SP2, si o sa vezi ca-ti zbarnaie.Restul e can-can.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema nu este de la windows 7.
am si eu windows 7 si imi merge bine.
problema este ori de la joc ori de la unitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi merge bine cs si nu am o placa chiar mare video dar nu da rezolutiamaxiam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am windows 7 ultimate si imi merg toate jocurilllee dar la cs merge greu daca joc cu steam merge foaret greu intre "80-304"cam asa daca joc fara steam mereg bine nu trece de 40 la lag dar eu vreau sa joc cu steam si nu stiu ce sa fac aveti ide?

| cost3l a răspuns:

Deci ceea ce spun o spun din patite nu din auzite happy am windows 7 jocurile merg suuper, cs. puf... dar dupa ce il instalezi trebuie sa te duci undeva in start sa adaogi cs-ul undeva la video parca.(gasesti pe net) sau varianta 2 sa iti fi dat un admin "destroy" si iti merge foarte greu cs-ul.trebuie reinstalat. apropo.asta se da pentru coduri

| edyboss2000 a răspuns:

Auziti dar mie imi mere windowsu7 greu stiti cumva dc?