| inna a întrebat:

Care este cel mai frumos film pe care l'ati vazut pana acum?

Răspuns Câştigător
| Vyio a răspuns:

The pursuit off happyness... unul din cele mai bune filme ale lui Will Smith, urmat de Seven Pouds.
Ar fi foarte multe filme bune de enumerat, insa mi-e greu sa ma decid.

37 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Subiectiv - Man on fire cu Denzel Wasington
Obiectiv - Troya, Gladiatorul, Titanic. The Pursuit of Hapyness

Crissu - n-am mai reamintit Memento fiindca l-ai mentionat tu; e-un film bun psihologic care m-a impresionat mult; iti recomand Hard Candywinking

| elena a răspuns:

"Brubaker" cu Robert Redford, 1980 este nemaipomenit si serialul cat se poate de actual "Prison Break", care s-a terminat.

| inna explică:

Mie mi-a placut cel mai mult Memento ( 2000). Tagline: Some memories are best forgotten.

cami
| cami a răspuns:

Pe aripile vantului love struck
ai zis 'cel mai frumos' love struck

lolita
| lolita a răspuns:

Preferatul meu este "Pride and Prejudice", film facut dupa romanul lui Jane Austen publicat in anul 1813. Muzica de Dario Marianelli. Filmul este superb daca esti o romantica ti-l recomand. Nici nu imi mai aduc aminte de cate ori l-am vazut, stiu toate replicile pe de rost, pana si melodia o am pe mobil happy

| hândel a răspuns:

Mars Attacks! 1996

| RamonaMn a răspuns:

Big Momma`s House (2000) -> comedie love struck, un agent FBI se transfomrma intr-o bunica cu multe kg laughing si pana la urma se indragosteste de "presupusa sa nepoata ".

Ti`l recomand cu multa placere love struck

| Wtf9000 a răspuns:

Fight Club. Jos cu bancile! laughing

| ioanaa a răspuns:

The mist. M-a impresionat aproape pana la lacrimi finalul.

| Nastia a răspuns:

Titanic si piratii din caraibe[italian],.happy

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Romeo si Julieta (F. Zeffirelli), Pe Aripile Vantului (Vivien Leigh + Clark Gable), Moulin Rouge (Nicole Kidman + Ewan McGregor)

| tukhey23 a răspuns:

"Constantine", mi-a placut mult happy

| afrodita17 a răspuns:

L-am vazut acum cateva seri:
the godfather.primul film=din 1972... e un film de colectie .si desi nu ma atrage acest tip de film .iti spun sincer ca il ador... e cu mafia italiana, vestitul ''don corleone''.si alte chestii din astea. .si desi e din rastimpuri e mult mai bine filmat si realizat decat majoritatea filmelor din ziua de azi. sper ca il vei vedea...

| Crisu_8081 a răspuns:

La vita e bella - drama (actor si regizor -Benigni).

| cristina_6456 a răspuns:

YES MAN comedie beeton cu sim carrey

| Teardrop:] a răspuns:

A walk to remember

| claudya a răspuns:

Am vazut multe... iar primul in top ar fi: http://en.wikipedia.org/wiki/Twin_Peacasa.

| zu a răspuns:

Mi-a placut mult seria fast and furios

| catalina_2916 a răspuns:

Twilight... e cel mai tare:X:X:X

| kayura a răspuns:

Twilight

| FearNoEvil a răspuns:

Phantom of the opera - muzica de nota 10+.

| Mishulet a răspuns:

"GHOST". L-am vazut de n ori si tot imi place. Sunt multe frumoase dar asta imi place cel mai mult!

| bc83boom a răspuns:

Teroare la paris

| mitica_6163 a răspuns:

E greu acum, probabil "The Shawshank Redemption" (Inchisoarea Ingerilor).

Ioanna, intr-adevar "The Mist" e un film reusit, insa tocmai sfarsitul cred ca l-a stricat si nu pentru ca e socant. De ce s-a grabit sa-i execute pe toti cand nu exista o amenintare imediata? De ce nu puteau sa astepte pur si simplu, care era cel mai rau lucru ce li se putea intampla? Exact...

| rachid_4824 a răspuns:

Mongol 2008! e fain!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

8 mm-cu Nicolas Cage... un film psihologic de exceptie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Million dollars hotel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Filmul: Pe aripile vântului.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The curious case of Benjamin Button.