| Insurgent a întrebat:

Care este cel mai infricosator si socant film horror pe care l'ati vazut vreodata?
funda

Răspuns Câştigător
| didii a răspuns:

Mie mi-a placut super mult " The Legend of Bloody Mary", sau "Jeniffer's Body".

faine de tot:X

Fundoi?happy

Apropo, iti pot recomanda mai multe filme pe care le-am vazut...
dyana_skumpyk08

4 răspunsuri:
| claudiua a răspuns:

The Texas chainsaw masacre asta mi se pare. In film este un tip care taie oameni cu drujba le taie degetele, mainile, i agata in cuie, le taie fata si si-o pune la el pe cap.

| Ruxy_1106 a răspuns:

Exorcistul si The Human Centipede ar fi. Nu le-am vazut, numa' de la trailere mi-a trecut pofta de a le vedea. :))
Trailer The Exorcist: http://www.cinemagia.ro/trailer/the-exorcist-exorcistul-1367/
Trailer The Human Centipede: http://www.youtube.com/watch?v=rvuopBG7tBc
Vizionare placuta, daca pot s-o numesc asa, fiind vorba de un film de groaza :))

| Mya15 a răspuns:

Cel mai tare m-am speriat la : Drag me to hell... ti`l recomand

Răspuns utilizator avertizat