| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Care este cel mai infricosator film pe care l-ai vizionat?

22 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

The Orphan &The Unborn

| mihaibrasov a răspuns:

The others

| Alëxąndŕą a răspuns:

Http://clujeanul.gandul.info/......ii-2748839 citeste aici a da si il cheama http://clujeanul.gandul.info/......ii-2748839 si mai am dar mi-e frica si nu it dua link exorcizarea lui emily rose mai e exorcism of er

| madalinutza a răspuns:

House of wax( casa de ceara )
:-s

| EstiFericitaSauTrista explică:

Cred ca o sa scot cateva enumerate de voi, sa ma sperii un pic laughing

| EstiFericitaSauTrista explică:

Rebela poate filmul ala devine realitate.

| RealLife a răspuns:

The texas chainsaw massacre(toate), house of wax si the girl next door(2007)

| andyyo10 a răspuns:

Hannah Montanalaughing... Legenda vie! super film

Răspuns utilizator avertizat
| bOse a răspuns:

Deja sunt la o varsta la care nu-mi mai este in general frica de niste imagini afisate pe o cutie.

Recomand : nightmare on elm street

| usernamebpla a răspuns:

Eu l-am vazut pe asta... da probabil ca sunt altele si mai si... dar eu m-am uitat la Laid to resthttp://www.movie2k.com/movie-130672-Laid-to-Rest-film.html

| 11vladutz90 a răspuns:

Pai au fost 2 care jur imi era frica si sa ma duc la toaleta
1. Drag me to hell (2009)
2. The Exorcist (1973)

| SunnyMidnight a răspuns:

Seria SAW! e dragutlaughing

| rebela a răspuns:

| ItDoesntMatter a răspuns:

Mirrors.

| olijertiu a răspuns:

The ring crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff, nu stiu daca existahee hee cred ca The Exorcistbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena mea a dormit machiata [ smoke eyes negru si rimel]...dimineata...film horror pe viu laughing). Tot machiajul era intins.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blestemul 1,2 si 3

| kyda bwai nene a răspuns:

Saw 6

| deea_1569 a răspuns:

Messenger

| nina_6676 a răspuns:

House of wax and secutity2 casa de ceara si securea 2