| Zuzzi a întrebat:

Cel mai infricosator film horror are funda.

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
"1.Drag me to hell (O contabila urmarit de un blestem care timp de 3 zile este chinuita )
2.The uninvited (o fetita carei i-a murit mama se intoarce acasa cu banuiala ca moartea nu a fost un accident si actuala sotie a tatalui ei este de vina)
3.One missed call (adolescenti primesc un apel pierdut cu data de ziua urmatoare si un mesaj vocal iar la data pierderi apelului acestia mor)
4.Sorrority row (un grup de 5 fete incearca sa dezlege un mister)
5.Forget me not (o fetita care ascunde un secret)
6.The Grudge (o femeie vine intr-o casa pentru o zi sa aiba grija de o batrana si gaseste un cadavru)
7.Dead silence (2 soti primesc intr-o zi o marioneta care o omoara pe femeie)
8.They wait (intr-o fabrica chinezeasca o fetita a murit chinuita de patron si acum bantuie)
9. Orphan (o fetita mica, aparent perfecta este adoptata de o familie noua)
10.Devil (intr-un lift sunt 5 persoane care au facut fapte rle,una dintre el este diavolul insa nu stiu care iar ei sunt omorati pe rand)
Ti le recomand pe Drag me to hell, Devil, The uninvited."

9 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Eu una, nu prea ma uit la filme horror...nu singura!
Dar, cateva exemple:Final Destination1, 2,3, 4,5; Drag me to hell; Orphan; The exorcist 1, 2, 3; Cannibal Holocaust; Jeepers Creepers 1, 2, 3; SaW 1, 2, 3,4,5.; Zombie Apocalypse; Trick'r Treat; The Rite; 30 Days of Night; Vacancy...
Eu prefer sa ma uit la prostii gen:Scary movie.Nu sunt chiar asa.horror+ca mai rad si eu putin.
Bafta! Sa nu uzi patul.

| Ciufulici a răspuns:

The Others!

| wPapy a răspuns:

Incearca:The grudge 1, 2, 3,Paranormal Activity, The exorcist, Thrithen ghost

| mihai19d a răspuns:

The Exorcism si Final Destination sunt cele mai tari. Le-am vazut pe amandoua si pot sa iti spun ca am vazut foarte multe filme de groaza si nu au fost cine stie ce dar la filmul The exorcism, dupa ce l-am vazut, era seara pe la 11, si a fost atat de profund filmul si infricosator incat dupa ce inchideam ochii o vedeam pe fata aceea posedata si nu iti imaginezi ce fata avea...O sa vezi daca te uiti la film.
La Final Destination o sa simti in pielea ta ce se intampla in film. Toate fazele alea or sa iti dea impresia, dupa ce termini de vizionat filmul, ca o sa ti se intample si tie ceva. Dar sa te uiti la toate seriile mai ales la ultimul Final Destinatio 5 in care o sa simti durerea pe care,, o simt " si cei din film.

| FlavDinNou a răspuns:

Sunt foarte multe The Rite sau Paranormal Activity

| tudornike97 a răspuns:

Vezi the exorcist.

| My3rT a răspuns:

Dupa mine insidious eis the best.si the crudge.si daca vrei o parodie de groaza incearca scarry movie 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu unul "Hannibal Holocaust".E de fapt mai mult un documentar, dar e adevarat cu crime adevarate si restul'. Multi au vomitat la el, iar eu nu am putut sa ma uit pana la final (sunt o fricoasabig grin).Si se poate sa il gasesti mai greu sau chiar deloc pentru ca este interzis in multe tari.

| superman47 a răspuns:

Sunt foarte faine si Final destination 1, 2, 3,4,5...merita vazute;