| night_crawler a întrebat:

Care este cel mai mic obiect de care nu puteti fii despartiti? dar cel mai mare?

Răspuns Câştigător
| AdeLina a răspuns:

Cel mai mic : O inimioara minuscula pe care am primit-o de ziua indragostitilorlaughing si cel mai mare: Patul meu gigantic in care ma ghemuiesc intr-un colt...laughing pupici:*

aaa... si mijlociu' e telefonul meu :X

25 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Chiar daca suna aiurea... cel mai mic obiect de care nu ma pot desparti este telefonul.Este o necesitate...nicidecum o dependenta, in special in perioada asta.
Cel mai mare obiect:portofelul.Nu plec nicaieri fara el.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Mic: castile de la Ipod.
Mare: Ipod-ul.

| antonius74 a răspuns:

Cel mai mic: un obiect de scris
cel mai mare: copacii

| Elly4all a răspuns:

Cel mai mic: o gargarita care am gasit'o era deja moarta iar acum este"impaiata" il tin ca un mic talisman...
Cel mai mare...pai...ursul meu de fapt ursii am 2 au cam 1m .stiu imi place sa fiu mai copillaughing

| MM a răspuns:

Telefonul si aparatul foto.

| thehope a răspuns:

Hainele dragul meu(aici intra si in categoria mic si mare deopotriva) ca fara ele nu am cum iesi din casa tongue.
Cel mai mic nu stiu...cheia k nu pot intra in casa fara ea, si cel mai mare telefonul big grin

| JustMeFlory a răspuns:

Mic : luciul de buze care este atasat la telefon
Mare: telefonulbig grin

| Sara a răspuns:

Cel mai mic : de un rimel
cel mai mare : de telefon :d

| georgiana a răspuns:

Cel mai mic:telefonul
cel mai maretongueC

| Orannginna a răspuns:

Cel mai mic mp3'ul big grin
Cel mai mare telefonul
Deci sunt dependenta de comunicare si muzica laughing

| M.madallina a răspuns:

Nu ma pot desparti de telefonul meu!

| mcrenma a răspuns:

Cel mai mic ar fi telefonul. Si cel mai mare laptopul laughing

| 1992 a răspuns:

Sti ca pe toata lumea iubesti la fel numai ca pentru foecare ai alt sentiment. E cel mai mic sentiment ar fi cel mai mic lucru fara de care n-as stabig grin iar cel mai mare poti sa crei sau nu poti sa razi sau nu este Dumnezeu

:*:*:*:*:*:*
e merit medalie:->hee hee

| alex555 a răspuns:

Cel mai mic...nustu dar cel mai mare iti spun sigur ca e calculatorul

| fcsb32 a răspuns:

Cel mai mic: ceasul de mana
cel mai mare: laptopul, mingea de basket
Bine, asa cel mai mare ar fi casa.

Răspuns utilizator avertizat
| denisa_2911 a răspuns:

Cel mai mic:telefonul, cel mai mare :calculatorulhappy... tu?happy

| Candyman a răspuns:

Cel mai mic: cheia Cel mai mare: telefonul (asta in afara hainelorhee hee

| ionutzking a răspuns:

Cel mai mic: Telefonul si Portofelul
Cel mai mare Calculatorul

| Tn a răspuns:

Cel mai mic ar fi telefonul cel mai mare ar fi gagicul pentru fete asta e cel mai mare lucru

| rap4life a răspuns:

Cel mai micbig grine fiecare data cand ies afara imi iau MP3-ul cu mine
cel mai mare:telefonul(cand sunt afara), calculatorul :X :X (cand sunt in casa)

| vip 2010 a răspuns:

Un pix ...care l-am primit de la cineva important big grintongue si de telefon nu ma pot despartitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pixul si masina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guma de mestecat orbit...neaparat cu aroma de pepene :X telefonul mobil..si servetele umede si nazale oriunde ma duc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartela de la intrare in bloc.si apartamentul.