| HeZ a întrebat:

Care este cel mai nou windows?

Răspuns Câştigător
| tiberiur a răspuns:

Windows 7 - stabilitate, viteza
Windows XP - compatibilitate.

Acum alegi ce iti place!

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windos7 toti stim asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Last xp frate v 20 sau 21

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza interfata; programe utilitare ci nucleul sistemului. De exemplu:WINDOWS XP SP2; 2). WINDOWS 7 ULTIMATE sau ENTERPRISE;. Sunt cele mai bune. 3)LINUX UBUNTU 10. 10 sau MAC OS X SNOW LEOPARD.Alegeti sistemul care iti place.Eu ti-l recomand Windows sp sp2 sau Windows XP SP3 Blue Edition 9.3.14.Nu-ma sa faci rost de un serial pentru blue edition.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Last xp vr. 21

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca 7 frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baii am auzit ca a iesit windows 9 dar eu cred ca cel mai nou e saptele

| aditzuca a răspuns:

Windows 7 Eu nu il am crying sad

| krystyan a răspuns:

Windows 8 cel mai nou este acum a aparut