| KYLSTOORM a întrebat:

Care este cel mai tare metin2 privat?

Răspuns Câştigător
| claudiu123 a răspuns:

FunkyMt2 Mt2Gx EmpireMt2 Gl0balMT2 FinalMt2 ClujanMt2

Funde pls!
pE Toate am facut 99 cu GA sunt super marfa

107 răspunsuri:
| robert_4082 a răspuns:

Incearca un metin privat cu mc sunt cele mai tari cauta unu cu lv max 200 si ceva e cel mai taretongue

| raikiri_3431 a răspuns:

Hummer mt2 daca vrei iti dau si linkul http://hammermt2.servegame.com/

| alex_8738 a răspuns:

Cel mai tare e metin2 hammer

| Metallistu a răspuns:

Dupa parerea mea de expert metin2:D iti recomand metin2 new world http://newworld-mt2.dyndns.org/site/ e pvp nu-i 24/24

| leutzu28 a răspuns (pentru claudiu123):

Esti super marfa eu ma joc un metin si in jum de ora faci 25 laughing glumeam se face in jum de ora lvl 80 euu in 3 ore am facut 125 si acum am 130 da l-am rupt pe unu de lvl 189 finca max e 255.

| Digon a răspuns:

Pai cel mai tare e www.metin2gx.ro la asta nu va ganditi da serios ziceti ca castigati euro da spuneti toti asa
Bafta la joc

| Digon a răspuns:

Sa moara gibilan

| alexutzu5555 a răspuns:

T2hammer cel mai tare full arme+9 armuri+9 kinguri tot ce vrei

| Gabriel500 a răspuns:

Pacat ca i-ai dat funda lui dar al meu e mai bun http://www.astaria2.us/ la lv1 ati da lv 2 si otel+9
si din otel+9 poti face o armura de 90 si cresti repede dar ati trebuie inel ce se ia de la itemshop din joc de la negustoarea aia rosie si aia galbena in fine e cel mai tare joc dar si haylo si site-ul este http://haylo2.com/index.php si la asta in 3 ore am facut lv 80 dar si ultimate e tare siteu este http://ultimate-mt2.com/index.php? s dar faci greu pe ultimate si id-ul meu de mes este stefan.gabi45 poti sa ma adaugi la mes

| Paul0563 a răspuns (pentru claudiu123):

Mie nu imi merge Mt2Gxcrying

| Paul0563 a răspuns:

Metin2 pvp si metin2 Black Magic

| Paul0563 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca exista

| Necunoscutul2000 a răspuns:

Metin2 GX e pffffffffffffff incearca metin2 hakuna e ff misto si sunt magiile beton!

| nichy2012 a răspuns:

MAI nimeni nu a auzit de mt2 dinamik e super am facut lv 80 in 2 zile e super tare si acus isi face update asa ca eu zic ca asta e cel mai tare! big grin

| David2001_2252 a răspuns:

Mda... sper sa-ti schimbi parerea. Cel mai tare e www.valmondial.fr

| robimad a răspuns:

Nu te lua dupa astia ca nu stiu cei ala metin.iti dau 3 metine supppppper
metin2 hakuna metin2 osiris si metin2 storn. Funda?

| adelina0101123 a răspuns (pentru claudiu123):

Care e lv maxim?

| mihai20016 a răspuns:

Metin2 gth cel mai bun

| fanmetin23 a răspuns:

Cel mai bun mt2 privat este LunaRis Mt2

Răspuns utilizator avertizat
| Cool_AnDu_1995 a răspuns:

Metin2Valkyrie

| Acasandrei_Stefan_1983 a răspuns:

Metin 2 tim!

| KoJiroBoSs a răspuns:

Eu zic ca United mt2 cresti repede i sv fain sau poti sa incerci si hammermt2. funda?

Răspuns utilizator avertizat
| tataruionut8 a răspuns:

Cel mai tare este Metin2Fun