| KYLSTOORM a întrebat:

Care este cel mai tare metin2 privat?

Răspuns Câştigător
| claudiu123 a răspuns:

FunkyMt2 Mt2Gx EmpireMt2 Gl0balMT2 FinalMt2 ClujanMt2

Funde pls!
pE Toate am facut 99 cu GA sunt super marfa

107 răspunsuri:
| DejaVu2 a răspuns:

Metin2-Evolution
faci repede bani armele evolueza din altele mai mici.
Alea mici costa in jur de 50kk-30kk
Cresti ff repede pana la lvl 150 de acolo cresti cam greutwinking Ma cheama TheSuraKil
Sper ca ti-am fost de ajutor big grin

| Inghetata123 a răspuns:

Cel mai tare metin2 privat este Metin2 Mage eu am facut 250 in 2 ore e foarte tare!

| royaldestroy a răspuns:

Kaida mt2 frate... este cel mai tare sv din lume si nu poti rezista la el love struckx
Funda. :d
Daca vrei sa ma contactezi id mess : me.acidulat@yahoo.com

| Grec_Ionut_1994 a răspuns:

We fratilor ce metin ziceti voi este panarama avti item bune din prima la preturi de nimic asta nu-i metin ai panarama jucati mt2 tin sa vedeti ce cool e acolo nu va da mura-n gura in 3 zile faci 70 si acolo nu ai pose la eng de armuri

| Dumitru_Gabriel_1996 a răspuns:

Cel mai tare este final mt2

| Krush a răspuns:

Cel mai tare? Eu zic ca nu exista cel mai tare privat happy uite niste private: metin2epical, metin2hammer, metin2mania, metin2xs, metin2shadow...

| bogdansmeckeras a răspuns:

Sal incearca un joc nu metin2 un joc numit lol deci lol se cheama sau daca nu energy mt2 sau h1n1mt2

| bogdansmeckeras a răspuns:

Metin2 energy

| WARbogdy21 a răspuns:

Metin2 Hammer e pentru boti atat dar incercati metin2 hotstyle rata 100% la yang la fierar si la celelalte! mai e misto si metin2 Calipso e un gen de metin2ro dar mult mai misto asesti arme peste lvl 30 si armuri max 42 in magazin otelul pica in lazi care le cumperi de la magazinul general! Funda plizz! maim ulte informatii la bogdan. jucatoru01! va rog funda va dau si site! site la Calipso este http://www.metin2calipso.com/index.php iar la hotstyle este http://hotstylemt2.ro/index.php?s=home

| FlorynPascani a răspuns:

Metin2Hammer este pvp e fain

| AlexBoss23 a răspuns:

Ma,toti ati zis hammer, mondial...gx..etc.si alte prostii, dar nimeni nu a zis nimic de vipstyle metin2, din otel faci smarald de 75, apoi otel albastru de 80, si din ala o armura argintie subtire(nu stiu daca o stit), iar din otravita. dupa nu stiu cate evoluari faci rinata, nu stiu din sirius ce se face ca inca am batalie +9 eu, iar la eventuri, sunt 2 posturi de GM, care posibil se castiga la OX, un post s-a castigat deja la Oangry ca erau 3), si uneori la OX, premiul este MD-uri sau Yangi, deci incercati-l pe asta, si app, fiecare caracter are 6 skilluri
app eu am momentan lv 85 ca nu am stat sa cresc.mi-am facut farmer pentru bani sa fac smaraldu ca trebuiesc perle rosie la fiecare +(150kk rosia)..MoDPvM ma gasiti in joc

| k2oor a răspuns:

Eu tias propune mt2 gx cresti repede lvl max este 127 e super eu zic sal joci
on 24/24

| claudiu880 a răspuns:

Cel mai trebuie metin 2 privat este mt2 LUNARIS, metin 2 ligt

| Volker_Robert_1998 a răspuns:

Cel mai smecher mt2 privat esti mt2 hotstyle

| paulbosul2000 a răspuns:

Cel mai tare metin2privat este Metin2Lcs! Incercati-l si o sa vedeti :X

| XxKristinuKaThaMikXx a răspuns:

Mt2Gx:X e cel mai tare Metintongue

| WarMen a răspuns:

Cel mai tare metin eu as zice ca e hammer si cel mai naspa inushi dar stiu numai careva metine deci nu ma judecati!

| MaryoSTARR a răspuns (pentru aaaa12345):

Ba mi-am facut cont dar by merge ee prafffffffffffffffff

Răspuns utilizator avertizat
| Magma_Corodius_1998 a răspuns:

4yours mt2 si mt2HotStyle

| XxKristinuKaThaMikXx a răspuns (pentru dragonul2002):

Nu stau sa joc metine in engleza cel mai tare e Gx daca tie iti place altu nu comenta parerea mea ...la metin2Gx am facut 115 si am bagat aproape 200lei in elstraight face dupa mine.Cel mai prafff si cea mai mare porcarie e Unitedstraight face

| XxKristinuKaThaMikXx a răspuns (pentru claudiu123):

Ador mt2gx:X

Răspuns utilizator avertizat
| Nick2012 a răspuns:

Incearca metin2gm iti da level 127 direct armuri evoluate arme evoluate cufere clar de luna tot ce vrei sau daca nu vrei metin2gm incearca antic metin2 e super daca vrei sa te ajut cu ceva pe antic ma cheama Black
Bafta big grin!

| Nick2012 a răspuns (pentru zuzu_6188):

Am jucat fun, ii cam urat

| del3te a răspuns:

Cel mai tare e www.metin2shadows.com>>e super, server nou, lvl127...intra sa vezi;)

| alexrazvan2000 a răspuns:

Iti dau un sfat cel mai cool metin2 e hammer mt2 te da 254 si te duci la una te face 255 la magazinw sunt numai itm +9 etc.

| CostisiStan a răspuns (pentru aaaa12345):

Metin 2 tim e varza cresti greu de la 44