| KYLSTOORM a întrebat:

Care este cel mai tare metin2 privat?

Răspuns Câştigător
| claudiu123 a răspuns:

FunkyMt2 Mt2Gx EmpireMt2 Gl0balMT2 FinalMt2 ClujanMt2

Funde pls!
pE Toate am facut 99 cu GA sunt super marfa

107 răspunsuri:
| madutzu13 a răspuns:

Cel mai tare metin2 din lume este metin2 Wars armura cea mai buna kingul suprem arme super smechere si... dca iti place astept funda

| Nicula_Segiu_1996 a răspuns:

As vrea si eu un metin bun de care sa nu te plictisesti stiti vrunu?
si sa aiba rate bine bns la fel si itm 2013

| Nicula_Segiu_1996 a răspuns (pentru rorak1):

Care e mai fain din cele 4?

| ravi a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai tare mt2 este hammer dar nu prea mai joc acu joc wolfteam incearca-l e super tare

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru UrbanNinja):

Dau si pe ro mai bine.

| EdyEdy999 a răspuns (pentru killyou):

LV MAX E 125 SI U AI 127?

| MystykBoy123 a răspuns:

Metin2hammer...este cel mai tare

| MystykBoy123 a răspuns:

Metin2hammer cel mai tare

| MystykBoy123 a răspuns:

Metin2hammer

| Ionita_Andrei_1992 a răspuns:

METIN2 NR LVL MAX 107 e cel mai tare mt2

| Radu_Mario_1996 a răspuns:

Cel mai tare este MT2 Hammer sv 1, e lv maxim facut tu doar trebuie sa iti bonusezi armele si armurile si accesorile. Daca ai nevoie de ajutor ma cheama AndreiShAtat

| Nyx a răspuns:

Uite aici servere de metin private si pvp si pvp-pvm, si pvm hard, toate pe https://metin2.md.

| teo13 a răspuns:

Incearca metin2 Legacy la inceput iti da lvl 230 dupa te duci la animale si in 5 minute faci 250 itm se evolueaza foarte usor si nu esueaza armeel si armurile sunt super belea stafful e prietenos la fel si playeri sper sa iti placa

| teo13 a răspuns:

Incearca metin2 Legacy la inceput primesti lv 230 apoi te duci la animale si in 5 minute faci 250 armele si armurile se fac foarte usor nu esueaza si sunt super tari stafful e prietenos la fel si playeri sper sa iti placa :*