| anonim_4396 a întrebat:

Care este codul secret din numarul 4 al revistei So Hannah Montana? Va rog sa-mi spuneti.Va rog mult de tot! Nu mai gasesc la chiosc acest numar.

11 răspunsuri:
| Gipsy a răspuns:

What.esti fan Hannah Montana?rolling on the floorrolling on the floor...copil mic.Hannah e o tarfa.rolling on the floor

| ::::Diana::::: a răspuns:

Pai incearca codul acesta: Oliver.Sigur o sa-ti mearga.winking

| TropicalSun a răspuns:

| RobYnRobYn a răspuns:

Deci...am toate numerele pana in numarul 7... daca vrei ti le dau pe toate:
4.cocoaloco
5.rockstar
6.doggies
7.rockin

Codurile sunt bune. M-am asigurat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cocoaloco e codulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Codul este cocoaloco sper sa iti fie de ajutor happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cocoaloco

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog sp si mie toate codurile de la revistele hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mayli

Răspuns utilizator avertizat
| Dixyy a răspuns:

Oliver