| Barajag a întrebat:

Care este culmea geloziei?

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Culmea geloziei
Doua femei asteapta la usa paradisului dupa moartea lor. Prima o intreaba pe cealalta:
-Cum ai murit?
-Inghetata zice cea de-a doua.
-Ah, oribil, spune te rog cum este sa mori inghetata?
-Tremuri, degetele te dor, dar dupa un timp devii calma ca si cum ai adormi….
-Si tu… cum ai murit?
-Eu am facut stop cardiac.Credeam ca barbatul ma inseala si m-am decis sa termin odata cu minciunile. Am intrat in casa in plina zi si l-am gasit la televizor. In viteza, am cautat peste tot, dar nu era nimeni nici la subsol nici la parter, totul era curat. Am urcat la etaj dar nici acolo nimic…In final am urcat in pod dar nu reusisem sa urc decit citeva scari cand am facut stop cardiac.
Femeia cealalta zice:
-Ufff! Daca ai fi verificat in lada frigorifica de la parter, azi eram amandoua in viata….

| lia a răspuns:

Ok, vad ca stiti culmea geloziei dar cea a fidelitatii cine mi-o poate spune?

| lia a răspuns:

laughing Multumesc frumos laughing
Eu as trece aceasta culme la culmea prostiei, nu a fidelitatii laughing

| Kyky a răspuns:

@ lia, Culmea fidelitatii: sa nu-ti înseli amanta nici cu propria nevasta. happy

| iiirrriiisss a răspuns:

Culmea geloziei: sa fii gelos pe soare ca iti arde nevasta. laughing

| Mariinaa a răspuns:

Culmea geloziei mai este :Sa fii gelos pe sotie ca este indragostita de tinelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te desparti de sotie pentru ca s-a-ndragostit de tine laughing nu?
Sau sa fi gelos pe soare ca iti arde` nevasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii gelos pe mare ca iubita intra in ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lia: sa nu-ti inseli amantul nici cu propriul sot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Când toți bărbații rămân ca la fotograf când o văd trecând pe lângă ei.
Pa, pa