| cosminvalerian a întrebat:

Care este diferenta dintre un televizor normal si unul HD?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

E o diferenta destul de mare. La unul HD ai culori mai vii, imagini aproape reale. Se vede foarte bine. Eu am laptop cu display pe led ( cristale) si se vede excelent mai ales filmarile in HDwinking

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cel HD ofera imagini clare, vezi mai bine ceea ce se emite la televizor si cel normal emite imaginile mai pe stil vechi, depinde si de antena cum e reglata se poate vedea rau atat pe cel HD cat si pe cel normal.

| anutza a răspuns:

Diferenta e calitatea imaginii, HD-ul e mai clar, mai realist