| 1fanTPU1 a întrebat:

Care este dorinta voastra in viata?

12 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Momentan, sa iau BAC-ul (nu il dau anul acesta) si sa ma inscriu la facultate.

| Bogdan_Bocșe_1996 a răspuns:

Sa nu am regrete la sfarsithappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să profit de fiecare oportunitate.

| lostsoul4ever a răspuns:

Dorinta mea in viata este sa ma realizez adica sa am o casa, familie, o afacere sau o slujba ca sa pot sa-mi intretin familia si un posibil copil.
Si nu numai atat sunt multe dar inca sunt la inceputu haosului si acum incet incet incep sa adun banuti sper sa imi iese!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa am cel putin 5.000.000.000 de euro in cont!

| DiamantulAuriu a răspuns:

Sa devin arhitect

| NemNUZ a răspuns:

Sa intru la facultate si evident sa o termin dupa care sa ma angajez si sa am niste copii care sa ma faca mandru.

| BePreetyAna a răspuns:

Sa iubesc...

| alexandramarinescu a răspuns:

Inca 1000000000000 de dorinte

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fiu sănătoasă, că de restul mă descurc!
Pa, pa.

| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Sa am sanatate si tot ce imi doresc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dorinţa cea mai mare dintre toate dorinţele pe care le am(am mai multe), este să-L cunosc mai bine pe Dumnezeu.
Te pup!