| 1fanTPU1 a întrebat:

Care este dorinta voastra in viata?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fiu sănătoasă, că de restul mă descurc!
Pa, pa.

| iulianr a răspuns:

Momentan, sa iau BAC-ul (nu il dau anul acesta) si sa ma inscriu la facultate.

| NemNUZ a răspuns:

Sa intru la facultate si evident sa o termin dupa care sa ma angajez si sa am niste copii care sa ma faca mandru.

| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Sa am sanatate si tot ce imi doresc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să profit de fiecare oportunitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa am cel putin 5.000.000.000 de euro in cont!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dorinţa cea mai mare dintre toate dorinţele pe care le am(am mai multe), este să-L cunosc mai bine pe Dumnezeu.
Te pup!

| DiamantulAuriu a răspuns:

Sa devin arhitect

| lostsoul4ever a răspuns:

Dorinta mea in viata este sa ma realizez adica sa am o casa, familie, o afacere sau o slujba ca sa pot sa-mi intretin familia si un posibil copil.
Si nu numai atat sunt multe dar inca sunt la inceputu haosului si acum incet incet incep sa adun banuti sper sa imi iese!

| BePreetyAna a răspuns:

Sa iubesc...

| alexandramarinescu a răspuns:

Inca 1000000000000 de dorinte

| Bogdan_Bocșe_1996 a răspuns:

Sa nu am regrete la sfarsithappy

Întrebări recente