| anonim_4396 a întrebat:

Care este emisiunea voastra preferata de la tv?

Răspuns Câştigător
| ady2607 a răspuns:

Ce-o fi frate stupid la raspunsul meu? N-am raspuns la intrebarea pusa? Acum daca cineva nu e de acord cu mine, asta e partea a II-a. Iarasi am subestimat inabilitatea unora de a se exprima prin cuvinte, prefera sa apese acolo un stupid decat sa se contrazica.

17 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cronica carcotasilor, In gura presei, canalele Discovery si Animal Planet(ASPCA)

| anad a răspuns:

Selectiv stirile si cate un film uneori.

| Arthur a răspuns:

Cum să te dai bine cu soacra.hee hee

| Bishop a răspuns:

Surprize, surprize, cu Andreea Marin Banica rolling on the floor
glumeam, cel mai mult imi place Miami INK si cele cu concursuri de surfing

| Bishop a răspuns:

@ady2607, scuza-ma doar ce faci atata caz pentru un stupid?

| L a răspuns:

Neata cu Razvan si Dani :-x

| 334499 a răspuns:

Cronica

| robyroby a răspuns:

Salut. Mie imi plac emisiunile de pe Discovery [ La un pas de moarte, Tehnici esentiale de supravietuire ]. Tie?

| ady2607 a răspuns:

In gura presei. Mircea Badea e inteligent, ironic si spune multe adevaruri. N-am ratat nicio emisiune de-a lui. In plus are si simtul umorului.

| ady2607 a răspuns:

@Moartea Jr.: nu te acuz: m-am uitat la voturile tale si nu esti tu.

| ady2607 a răspuns:

@Damon: nu-l meritam, sau daca il meritam il invit pe cel ce mi l-a dat sa-mi si explice motivul.(apropo, am 2 acum). laughing

| alexflor87 a răspuns:

Pariu cu frica, Canta daca poti, Acces Direct

| Elena_9796 a răspuns:

Neatsa cu Razvan si Dani

| ÅñdRa a răspuns:

Frumusete pe muchie de cutit
:X

| 911targa a răspuns:

Top Gear.

| chocolatte a răspuns:

Cronica carcotasilor, Top Gear, Promotor, mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ady2607 ma acuzi pe mine ca eu ti-am dat stupid?