| bbycool a întrebat:

Care este hi5-ul lui Sterling Knight? L-am cautat si nu l-am gasit! Primul raspuns corect va fi premiat cu

Răspuns Câştigător
| allleeeee a răspuns:

De obicei vedetele astea nu folosesc hi5, ci Twiter, MySpace, Facebook.

13 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Dar al Hannei Montana?thinking

| คเค๓เк a răspuns:

Hi5`ul care are cele mai multe vizualizari este hi5`ul lui! cautal...
Si ღAℓ秧ٱaღ cunosc foarte multe vedete din astea care au hi5 ca de ex:

http://hi5.com/friend/p351480019--Maryse_Ouellet--html

| hiphopbeatz a răspuns:

Bine.pa.

| St3fa a răspuns:

Pai da click aici si vezi :
http://www.hi5.com/......eSearch.do

| Mihai_6663 a răspuns:

Ce importanta are? Banuiesc ca e o vedete si oricum degeaba pui comentarii pe acolo ca nu o sa te bage in seama.

| anonima_2498 a răspuns:

Vedetele nu au hi5! au twitter, facebook, myspace etc...si astea porti sa stii daca sunt adevarate ca pe site-ul lui official scie.si oricum daca ii dai comuri nu prea te baga in seama...big grin

| Justina a răspuns:

Pai scrii pe google, hi5 sterlin knight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are hi5 are twitter...

. a declarat oricum ca nu prea ii plac site-urile de genu ' asta. iar contul' de pe twitter l-a facut la cererea unor prieteni...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra si tu pe hi5 Sterling Knight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il caut de un an dar nu dau de elcryingcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu da are twitter am mai cautat de asta si erau deastia care sa dadeau drept persoana respectiva ex:sterling_knight18 vezi si tu fa ca mine si innebunestel sa vezi ce frumos recunoaste prima data l-am depistat pentru ca mi-a spus''scuze" care e pe romana vedetisi zii ca il stii de la silviuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal trebuie sa scrii sterling knight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca hi5-urile astea sunt facute de elhappy