| PinkSparcles a întrebat:

Care este melodiia ta preferata?

5 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Keo, ploua cu lacrimi, e superba...

| CristinasiVlad a răspuns:

Buna..eu nu am 'o melodie preferata' happy... dupa cum am si userul la TPU. [imi place de Cristina si Vlad din lala Band si PCV] deci melodia mea preferata cred ca sunt toate coverele cantate de ei ...si single-ul lor " Cine esti?"
A ta?

| bombonika17 a răspuns:

Eminem - lose yourself

| EuSuntBufniţă a răspuns:

Nu-mi place One Direction.Pur si simplu adooor cum au făcut cover-ul pentru că sună al naibii de bine.

http://youtu.be/chsTuBmkB2w

| PinkSparcles explică:

Si mie imi place lala band. pai melodiia mea preferata este kelly clarkson stronger... e super. sau willow smith sugar and spice