| alina14 a întrebat:

Care este numarul vostru norocos?

19 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

9.

| Catalion a răspuns:

Este 13 si mai am unul si anume 666rolling on the floor Tu chiar crezi in numere norocoase?

| Razvan a răspuns:

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Tind să cred că e 22.Am o problemă cu numărul ăsta.Tot timpul la data de 22 mi se întâmplă ceva frumos happy

| Xonia a răspuns:

| Good Cat a răspuns:

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

5; x
al tau care este?:d

Răspuns utilizator avertizat
| stefangeles a răspuns:

5... nu stiu dc poate ca asta-i numarul intre viata si moarte la scoalalaughing sau pentru ca mereu la orce concurs, cross, echipa de fotbal l-am purtat si pentru ca seamana cu initeala numelor mele big grin Stefan si Sebastian happy...hee hee

| knnight a răspuns:

| hau2 a răspuns:

Nu stiu... cred ca 8 big grin
...imi plac nr pare

Răspuns utilizator avertizat
| ellutza a răspuns:

Imi place sa cred ca cifra 7 este numarul meu norocos, bineinteles pentru ca e ziua in care m-am nascut (7 august ) cu toate ca de multe ori ii zic 7 august supertrist laughing)

| Aicilef a răspuns:

Cred ca 7winking

| divinuu a răspuns:

Si 22.laughingm-am nascut pe 22 aprilie.:X:X

| maduuuu a răspuns:

| RoYaL a răspuns:

2 nu stiu dc dar asta e nr norocos