| n0name a întrebat:

Care imi spune si mie cum pot sa fac rost de Queen Bee pe farmville pe facebook? Nu am 10 farm ville cash. j nu am unde sa o gasesccrying add Iulia Theo daca aveti reginahappy

2 răspunsuri:
| n0name explică:

Multumesc pentru toate raspunsurile invizibile thumbs up comunitatea TPU e varza...intre timp am gasit queen tongue paaa

| Rihanna a răspuns:

Cuuum ai gasit? spune'mi si mie ca nici eu nu stiu:-s am urmarit intrebarea, dar degeaba.probabil nimeni nu stiestraight face