| Valy_8786 a întrebat:

Care imi zice si mie un site strain (nu romanesc) de downloadat muzica?

6 răspunsuri:
| Lol_1641 a răspuns:

. aTubeCatcher, un program cu, care poti downloada de pe YouTube.com ce melodie vrei in orice format, Mp3, Mp4, etc...
Download: http://atube-catcher.en.softonic.com/download *o fundita se poate?* Sper sa te ajute!;)

| marsat a răspuns:

Http://free.mp3xm.com/ O seara placuta

| VadPorci a răspuns:

Www.download-mp3.com nu stiu sigur daca mai merge

| forbidden_1470 a răspuns:

Zaycev.net happy

| Octavutzu a răspuns:

Www.fisierulmeu.com eu trag de pe acest sait de aproximativ 3 ani muzica. Gasesti in jur de 99% din melodiile care le cauti si in plus este si simplu si foarte rapid.

| QS_8971 a răspuns:

Http://queuedseed.com ca sursa sunt trackere straine de unde poti face foarte greu rost de invitatie.