| CastiCuMicrofon a întrebat:

Care imi zice un nume pentru un blog (si pagina de facebook) pentru lucruri create de mana (handmade)? As vrea ceva care sa contina cuvantul "craft", dar daca e un nume reprezentativ care nu s-a folosit inca, e binevenit!
Funda!

PS: as vrea sa aiba un ID de facebook disponibil

Răspuns Câştigător
| ImCalledLamă a răspuns:

Numele tau, sau daca nu vrei cu al tau pui altul. Daca vrei, si e destul de indicat sa puibsi DIY (do it yourself). Poti introduce si craft, dar vezi sa sune bine. Un exemplu ar fi "Diane craft" sau "DIY Diane". Vezii tu, app, cum te cheama?