| alexx102428 a întrebat:

Care inghetata de la KFC e mai buna sundae sau kream ball?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca tot vrei caloriile, macar ia-le dintr-un loc de unde sa merite. big grin

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Iti pot spune ca e mai buna si mai gustoasa inghetata Kream Ball decat cea Sundae...este adevarat ca aceasta costa 7, 50 lei adica cu 2, 5 mai mult decat Sundae dar isi merita banii! Aceasta este inghetata cremoasa cu bucatele crocante de biscuiti si topping de afine, capsune, caramel sau ciocolată, ceea ce mie imi place! Mai poti opta dar nu din KFC ci din magazine normale inghetata Magnum sau Joe, foarte bune:d.Meriti"a doua sansa"

| JocNonStopXD a răspuns:

Kream ball