| camellia a întrebat:

Care practici yoga? Iti place? Simti vreo schimbare?

Răspuns Câştigător
| Michael Imola Jackson a răspuns:

Draga Camellia eu practic yoga.Si ma simt mai linistita si mai calma. E foarte buna practica si tu nu o sa regreti

7 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Nu

| iuandfto a răspuns:

Eu practic doar de o zi. Am luat niste cursuri de pe internet. Eu incerc sa fac yoga pentru a fi mai flexibila si pentru ca incerc sa fac karate, tai chi sau kung fu. Eu fac yoga doar pentru a ma relaxa.

| knnight a răspuns:

Nu practic.

| dany4 a răspuns:

Nu practic, dar as incerca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu practic insa te asigur ca merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul vine din interior incearca macar odata sa faci meditatii si ai sa vezi

| tantricday a răspuns:

Categoric te ajuta pe toate planurile de la un autocontol in plan erotic, mental, emotional pana la o intelegere mai buna a lumii