| pinkreason a întrebat:

Care replica din Twilight Saga: Eclipse este preferata ta? big grin

10 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

I promise to love you forever-every single day of forever

| xtina a răspuns:

Buna replica mea preferata este : "De unde vin eu e
modul de a spune "te iubesc".

:X

| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

The clouds i can handle but i can't fight with an eclipse.
I promise to love you forever-every single day of forever
You can't make me go somewhere you won't be.That's my definition of hell

| The Epic Fail Guy a răspuns:

"Are sure it's gonna fit in me?"
"Sure Bella, it's only a di*ca"

| rockaholic a răspuns:

Suddenly it’s not the gravity holding you on the planet anymore.it's her

| LoveAngel223 a răspuns:

Ceva de genu
jacob te iubes, nu este de ajuns, jacob sarutama! jacob am zis sa ma saruti! Scuze dar nu ma lasa sa scriu altfel

jacob am zis sa ma saruti!

| Kira9747 a răspuns:

Cand spune jacib ceva de genul:Ma pot pune cu norii, dar nu si cu o eclipsa"

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Raspuns in romana:pot lupta cu niste nori dar nu si cu o eclipsa.
isabella swan i promise to love you forever every single of my life

| BingBang :D a răspuns:

Engleza: I promise to love you forever-every single day of forever.
Some say the world will end in fire,
Some say in ice.
From what I’ve tasted of desire
I hold with those who favor fire.
But if it had to perish twice,
I think I know enough of hate
To say that for destruction ice
Is also great
And would suffice.
romana: N-o să te mai întâlneşti
cu şansa asta niciodată.
O vrei pe ea. Vrei sa simt aceeasi durere pe care ai simtit-o si tu cand l-am ucis pe James. Cand l-am facut bucati, cand l-am facut cenusa. Cand l-am transformat in nimic...

mai sunt si altele, si din celelalte 2, dar astea le ador cel mai mult[din eclipse big grin:X]

| ρunct a răspuns:

Jacob: Da-mi un motiv sa raman!
Bella : Fiindca nu vreau sa te pierd
Jacob: Nu este indeajuns.
Bella: Nu vreau sa patesti vreodata ceva.
Jacob : Tot nu e deajus!
Jacob se intoarce si pleaca
Bella: JACOB!
jacob: huh?
Bella: Kiss me [Saruta-ma]
Bella: Iti cer sa ma sarutzi
end. kiss:X
:X:X:X