| Alin_3886 a întrebat:

Care se pricepe la Ucoz, Unet am un site www.remus.ucoz.com dar cand scriu la search de ex: gta nu gaseste nimica :( desi am gta pe site ori ce scrii nu gaseste care stie sa il faca? am vaztut ca mai are unu asa si lui ii merge si l-am inrebat cum lo facut dar nu vrea sa imi zica... va rog care ma ajuta? [-o

6 răspunsuri:
| cLaudYu a răspuns:

Nu iti gaseste deoarece nu ti publicat site-u.

| remus a răspuns:

Eu nu am si sint remus,

| Alin_3886 explică:

Ce? nu am inteles nimica

| Alin_3886 explică:

Ce? nu am inteles nimica straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. dacă vrei instrucţii vizitează www.maxrom.ucoz.com vei găsi şi alte scripturi bune....

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola uNet