| andreutza11 a întrebat:

Care stie cel mai tare banc (scurt)? Sa il scrie aici! Cel mai amuzant banc va avea o fundita:X:X!

11 răspunsuri:
| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Stii cum se face laptele praf? Se arunca o vaca din elicopter si asa se face laptele praf (cred ca si vaca, dar asta e partea a II a) laughing

| KiryuZero a răspuns:

Un baiat vb cu o fata:
-vrei sa ne intalnim intr-o luni undeva
-poate dupa luni si luni de zilerolling on the floor

| LostInDreams a răspuns:

Un motan se plimba pe camp. O vaca il intreaba:
-Asa mic si deja ti-a crescut mustata?
-Si tu asa mare si tot fara sutien?

Doua bufnite stau pe o creanga: una la un moment dat una spune: buhuhu, iar cealalta raspude: da buhuhu la mama ta ca mai speriat

| xMădă a răspuns:

Ce e mik, negru si il doare inima?
adrian copilu` minune :)) Mai vrei? Site-ul: Http://bancuri.topfun.ro/bancuri-romanesti/scurte/?pg=1

| moniii a răspuns:

Un motan se plimba pe camp. O vaca il intreaba:
-Asa mic si deja ti-a crescut mustata?
-Si tu asa mare si tot fara sutien?

DOI BETIVI IESIND DINTR-O BERARIE:
- BA, AM UITAT SA MA PIS!
- NU-I NIMIC, TE INVAT EU.

suna unul la politie.
-miau furat totul, si volanul si pedalele... Pune receptorul
suna iar peste 2 minute
-iertati-ma m-am asezat pe bancheta din spate

-Mami! Tata iar s-a imbatat!
-De unde stii?
-Barbiereste oglinda din baie.

Un tip intra intr-un magazin cu obiecte pentru vinatoare.
-Buna ziua, aveti pantaloni de camuflaj?
-Avem dar nu-i gasim!

| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Un student pica la examenul de matematica.
- Domnule profesor, daca va pun o intrebare logica si nu stiti raspunsul, imi mariti nota?
- Da, sigur!
- Ce este legal dar ilogic, ilegal dar logic, ilogic si ilegal, toate in acelasi timp?
Profesorul se gandeste, face scheme pe hartie, dar nu stie raspunsul.
- Bine, uite, ti-am pus 8 in loc de 3, acum spune-mi si mie raspunsul. - Faptul ca dumneavoastra aveti 69 ani, iar sotia dvs. are 22 ani este legal, dar ilogic; faptul ca sotia dvs. are un amant de 21 ani este ilegal, dar logic, iar faptul ca dvs. ii mariti nota amantului sotiei dvs. este si ilegal si ilogic.

rolling on the floor

| Stilskin a răspuns:

Ce ii trece, unei muste prin cap atunci cand se izbeste de parbriz? raspuns: fundul.

| RubyRob a răspuns:

Sti bancul is ti? haisa ti ***

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O broscuta pe marginea unui lac striga:
- Hey you!?!
Fuge repede in cealalta parte a lacului si zice:
- Who me?!?

| myworld_9165 a răspuns:

Intr-o padure se deschide un supermarket. Toate animalele se aseaza la coada lupul, vulpea ursul ajung mai la urma. Deodata apare iepurele si vrea sa treaca de urs, care era ultimul. Ursul suparat il ia pe iepure la bataie, in cele din urma iepurele scapa si vrea sa treaca mai departe dar da de vulpe care suparata ca iepurele vrea sa o ia inaintea ei il ia la bataie. Iepurele scapa si de vulpe si ambitionat vrea sa treaca si mai in fata dar da de lup care vrea si el sa-l ia la bataie. Atunci iepurele suparat incepe sa strige: - Sa mor daca mai deschid magazinul astazi!

Răspuns utilizator avertizat