| DoomNEzeu a întrebat:

Care stie filme cu inchisori? Filme de genul acesta imi plac foarte de mult, dar nu le pot gasi pentru ca nu exista categoria filme cu puscariasi laughing. mersi anticipat

12 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cu inchisoare nu stiu, cu gropari daca vrei laughing shawshank redemption a fost superb.

| BUBULINA a răspuns:

Binecuvantata fii inchisoare
este un film superb
care merita vazut
eu l-am vazut de mai multe ori si mai vreau sa-l vad, mi-am cumparat si cartea
aaa si este Romanesc!

http://www.youtube.com/watch?v=SS9hmXsI1eg

| BUBULINA a răspuns:

Aaa si este vb despre Nicoleta nepoata lui Iuliu Maniu si este insiprat din viata reala 100%

| BUBULINA a răspuns:

Aaa si este vb despre Nicoleta nepoata lui Iuliu Maniu si este insiprat din viata reala 100%

| L a răspuns:

Stiu unul care mi-a placut foarte mult si se nm Motivat sa ucida. e chiar o poveste interesanta din inchisoare smug

| Klara a răspuns:

Vezi filmele cu Auschwitz - cred ca filmele cu lagare sunt mult mai realistice si mai dure si mai...interesante. Decat cele cu inchisoribatting eyelashes

| sporadic a răspuns:

Prison Break -serial, f f bun!

| patricCia a răspuns:

Oz. Dar e un serial. Merita vazut!

Răspuns utilizator avertizat
| manna a răspuns:

Buna! incearca " shooter island" e bestial! vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prison break :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi serialul Prison Breakwinking.