| anonim1808 a întrebat:

Care stie muzica noua! funda! :*

Răspuns Câştigător
| Pro1SwAt a răspuns:

Bug mafia-cat poti tu de tare, bug mafia-la fel de prost ca tine,

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Urcă 01 Smiley & Pacha Man - Love Is For Free(01) DragOptiuni
Coboară 02 Alexandra Stan - Mr. Saxobeat(02) DragOptiuni
Urcă 03 Andra - Something New(03) DragOptiuni
Urcă 04 DJ Sava feat. Raluca & Connect-R - Love You(04) DragOptiuni
Urcă 05 DJ Robert Georgescu & Lara - Beside You(05) DragOptiuni
Urcă 06 Dr Kucho - La Tarde Se Ha Puesto Triste(06) DragOptiuni
Urcă 07 Caro Emerandl - A NIght Like This(07) DragOptiuni
Urcă 08 Bruno Mars - Just The Way You Are(08) DragOptiuni
Urcă 09 Jimmy Dub - Monday(09) DragOptiuni
Urcă 10 Mohombi - Bumpy Ride(10) DragOptiuni
Urcă 11 Inna - Sun Is Up(11) DragOptiuni
Coboară 12 Alessia - Boro Na Sou Po(12) DragOptiuni
Urcă 13 Tinie Tempah - Written In The Stars(13) DragOptiuni
Coboară 14 Dan Balan - Justify Sex(14) DragOptiuni
Urcă 15 Rihanna - Only Girl(15) DragOptiuni
Urcă 16 Narcotic Sound - Danca Bonito(16) DragOptiuni
Coboară 17 Xonia feat. Deepcentral - My Beautiful One(17) DragOptiuni
Coboară 18 Nick Kamarera feat. Mike Diamondz - Thailanda(18) DragOptiuni
Urcă 19 Liviu & Tara - Dream With You(19) DragOptiuni
Coboară 20 Deepcentral - Music Makes Me Free(20) DragOptiuni
Coboară 21 Ela Rose - No You No Love(21) DragOptiuni
Urcă 22 Eminem feat. Rihanna - Love The Way You Lie(22) DragOptiuni
Urcă 23 Ellie White - Nu Te Mai Vreau(23) DragOptiuni
Coboară 24 Flo-rida feat. David Guetta - Club Can't Handle Me(24) DragOptiuni
Coboară 25 Alba Wings - Say Goodbye To Yesterday(25) DragOptiuni
Coboară 26 Pedro Cazanova feat. Andrea - Selfish Love(26) DragOptiuni
Urcă 27 Martin Solveig feat. Dragonette - Hello(27) DragOptiuni
Coboară 28 Travie McCoy - Billionaire(28) DragOptiuni
Urcă 29 Duck Sauce - Barbra Streisand(29) DragOptiuni
Urcă 30 Ryan si Radu - Rush Love(30) DragOptiuni
Coboară 31 Stereosonic - We Rollin(31) DragOptiuni
Coboară 32 Andreea Banica - Love In Brasil(32) DragOptiuni
Urcă 33 Miley Cyrus - Who Owns My Heart(33) DragOptiuni
Urcă 34 CONNECT-R feat. Chris Mayer - Still (34) DragOptiuni
Urcă 35 Voxis - Tell Me Everything(35) DragOptiuni
Coboară 36 Delyno - Private Lover(36) DragOptiuni
Urcă 37 Voltaj feat. Deepside DJs - I Wanna Be Free(37) DragOptiuni
Urcă 38 Radio Killer - Lonely Heart(38) DragOptiuni
Coboară 39 Puya - Americandrim(39) DragOptiuni
Coboară 40 Wildboyz feat. Ameerah - The Sound Of Missing You(40) DragOptiuni
(plus cate locuri a urcat sau coborat melodia )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| vibeantonio a răspuns:

One your name swedish house
willow smith \whip my hair
puya feat conecter americandrim

astea sunt noi si super tari :X sper sa primesc si eu o fundita