| NastyCatii a întrebat:

Care stie sa imi zica in ce consta dansu hip-hop. Vreau sa ma apuc si vreau sa stiu ce si cum

3 răspunsuri:
| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Pantaloni in jos largi, bluza larga gen fusta laughing) saptca pe cap, tot cea ce trebuie sa faci trebuie sa te apleci putin si sa dai din maini laughing
funda big grin

| cristina6713 a răspuns:

La cluburile bune intre 60-100lei.

| MălinaSophy a răspuns:

Pai dansul hip-hop se realizeazi purtand haine mai largute, si se asculta muzica dance sau hip-hop, de obicei exista lectii si nu costa mai mult de aproximativ 35-40 lei ora! Mult succes la auditii, si cuplacere!

Întrebări recente