| Alexandru_1142 a întrebat:

Care stie un client de metin2 cu opt magii cu mc si sa citeasca toate armele si armurile noi si mobi dar sa aive mai ales opt magii.

4 răspunsuri:
| BluezZzz a răspuns:

Bamboo mt2 are 6 magii e meti privat

| Alexandru_1142 explică:

Dau fundita daca spune cineva srvr de care vreau promit.

| Martin_Paul-Adrian_1985 a răspuns:

Ce clienturi stiti cu 8 magii ma nu ziceti cu 6 sau asa ceva ziceti cu 8 magii straight face

| dorianfirea a răspuns:

Clientul lui abesgaara: http://worldtutorials.net/viewtopic.php?f=137&t=2886 aici ai detaliile;) nu e cu 8 magii. dar iti poti seta tu din root/ playersettingmodule.py! :D este cel mai bun client cre l-am vz vreodata;) nu o sa te dezamageasca :) intra