| Ser9iu a întrebat:

Care stiti de unde sa descarc acel gta vice city la care cand ti apsat caps lock are nitro, am vazut la sala de calculatoare si nu-l gasesc sa-l downloadez

Răspuns Câştigător
| marywsbossxxx a răspuns:

Ba baiatule exista o fila care o bagi intr-un folder! si atunci cand apesi plus sau caps lock prinzi viteza instant! scrii pe google: "gta underground nos file(download)" si o cauti...si cand o gasesti, o dezarhivezi si citesti instructiuni unde sa o muti, in ce folder.si pe urma o pui si intri in joc.ai sa vezi ca iti da viata si armura infinita, si cand ti apasat "cu"si"e" inacelasi timp, atunci cand vine politia ramai blocat inuntru si nu mai poa sa te scoata afara!winking da faza aiurea e ca s-ar putea sa nu se vada dara aia portocalie-rosiatica, apoi mov-albastruie de nos...nu stiu de ce, da oricum merge garantat, si iti da si apachele pe vila[adica elicopterul ala cu rachete]. misto!
-acum da-mi fundita daca iti merge. daca ai nelamuriri:iba_always_boss