| Ser9iu a întrebat:

Care stiti sa : luati o baza de date de pe un site? Sau daca l-am luat cum ii fac host? sa fie al meu? pls care ma ajutati add id lung_sergiu2008

1 răspuns:
| MoreTime a răspuns:

Domnu' Sergiu, bazele de date nu sunt jumari ca sa le poti lua cand vrei, sa le pui unde vrei etc. Ele sunt private si sunt protejate prin parola si username (user: root de obicei la bazele de date MySQL) si in legatura cu "Sau daca l-am luat cum ii fac host?" nu stiu cum poate deveni o baza de date un host, hostul este cel ce iti furnizeaza spatiul necesar pentru a publica niste fisiere unui anumit subdomeniu/domeniu niste fisiere