| camy417 a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante replici cunoscute de voi?

Răspuns Câştigător
| Biu90 a răspuns:

Ma uitam la Barcelona- Real, el clasico, meciu asteptat de toata lumea si prietena ma intreaba: Ce te uiti la astia daca tu ti cu Rapidu?laughing)

5 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Am asistat la urmatoarea faza:

Doua persoane cu caractere total diferite intra intr-o banala discutie...pana unul dintre ei se satura de balivernele celuilalt ( acela tot vorbea intr-una) si ii spune:

"Inchide ca te sun eu..." si a plecat apoi, lasandu-l pe vorbaretu' respectiv cu gura-n aer laughing

| DaftPunk a răspuns:

Te gadila la subrat?
Te mananca sub limba?
Cand veni patrula, Radu beli...gan (Radu Beligan este un actor)

| camy417 explică:

Pinky eu vreau ceva care sa nu fie de la robotzi(nu-ti face griji le sctiu toate replicile)

| pinky_2278 a răspuns:

E super faza"Hai sa ti chisi in freza" sau "ba, bagati-ai p**a in spirtlaughing". uita te la robotzi.aia au la replici.winkinglaughing

| JustSimple a răspuns:

Imi dai ceva? tu Si daca nu vreau? sau Imi dai si mie suc? tu 2 lei de la magazin.:* laughing