| Maria_3164 a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase jocuri care se pot juca in autocar? Cand esti in excursie.

Răspuns Câştigător
| clickdreaptadelete a răspuns:

Poker pe dezbracatelaughing

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Septica happy

| Jessica a răspuns:

Nu sunt multe jocuri. Imi vin in minte decat Adevar sau Provocare si Fazan. Si nu poti juca carti in autocar. In schimb puteti spune povesti de groaza/amuzante, puteti sa va uitati la un film pe un DVD Portabil, cititi reviste, va jucati pe Psp-uri, diferite chestii. Sper ca te-am ajutat!

| Kynext a răspuns:

"Valiza"-se alege o litera din alfabet si fiecare spune pe rand cate un obiect care incepe cu acea litera si care incape intr'o valiza.Nu se pot repeta cuvinte big grin

Fazan - cred ca toata lumea stie

| iuddavali a răspuns:

Jocuri de grup la care nu scrii: valiza, telefonul fara fir la care se pot adauga povestiri haioase si cantece de drumetie

http://stirist.com te ajuta la nevoie!

| Ado_6474 a răspuns:

Carti,adevar si provocare...telefonu fara fir...telefonu american.

| lllaaauuu a răspuns:

Adevar si provocare! E super tare in autocar :X