| 211wasgnij a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase locatii din Romania pe care le-ai vizitat sau care doresti sa le treci in propriul itinerar?

Răspuns Câştigător
| deeea28 a răspuns:

Mie toata tara mi se pare frumoasa. Imi place peste tot in aceeasi masura si la mare si la munte. Cheile Bicazului mi se par deosebite, dar iti trebuie timp ca sa nu treci doar asa, in fuga, e pacat. As vrea sa ajung in Maramu' "plai cu dor", dar nu stiu daca voi reusi si peste tot daca s-o putea.

2 răspunsuri:
| renee14 a răspuns:

Nu prea am calatorit eu prin tara dar am fost vara trecuta la cheile bicaz si lacul rosu si nu mi-a parut rau deloc.sunt niste privelisti magnifice.te sfatuiesc sa te duci.nu o sa regreti

| LifeEndsWithADream a răspuns:

Muntii Apuseni sunt minunate! Zona Arieseni sau Padis. Forte multe pesteri incredibile, ca Cetatile Radesei, Cetatile Ponorului, Scarisoara, Focul Viu etc.
Daca nu la munte, atunci la Ocna Sibiului. big grin Este o 'adunatura' de mai multe lacuri mai mici, cu apa foarte sarata, in care nu te scufunzi, chiar daca nu sti sa inoti, si poti intra si in lacul cu o adancime de peste 80m (voresc serios) big grin