| Andre a întrebat:

Care sunt cele mai stupide moduri de a muri?

Răspuns Câştigător
| Eatmygun a răspuns:

1.Fumatul.
2.Taiatul in hartie.
3.Clasicul pian care cade din cer.(in unele cazuri nicovala)
4.Cand te impiedici si arunci ceva care loveste altceva si are loc o reactie in lant pana mori in diferite moduri. (lovit de masina, impuscat, diverse)
5.Cand mori dezbracat.
6.Mori de ras.
7. Datul cu capu' de tastatura de fiecare data cand se blocheaza ceva, astfel incat sa ai hemoragie interna.
8.*IMPLOZIE*.
9.Sucul de portocale: suc de portocale = energie = sport = faima = bani = masini = fete = sex = sida = moarte.
10. Taiat cu o sabie leeeent...

27 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Sinucigandu-te

| Damasc a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GQU7AMdpxis ai toate raspunsurile aici :*

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Axfisiata facand sex oral happy

| wolfy911 a răspuns:

Lovit de o masina cand da cu spatele.big grinbig grin

| XK a răspuns:

Asculta Parazitii-Valoarea unei vieti si vei vedeawinking

| denismaria92 a răspuns:

Sa te sinucizi

| 1ce a răspuns:

Sufocare-Erotica laughing

| Casandra a răspuns:

Sa te sinucizi, sa mori de prostie, infarct

| 13 a răspuns:

Sa faci infart in timp ce esti pe buda, sa vrei sa te sinucizi si sa te razgandesti si cand vrei sa cobori de pe scaun sa aluneci,sa te ineci cu tort de ziua ta, sa adormi in cada si sa te inneci, sa mori in puscarie in timp ce tio trage unu pe la spate, sa fi p[lecat cu moticicleta toata ziua si sa ajungi la viteze de 300\h si cand ajungi acasa, sa cada dulapu pa tine. cam astea is cele mai stupide moduri la care ma pot gandihappy

| Deutsa_7202 a răspuns:

Inecata in apa fierbinte laughing
Spanzurata straight face
Cazuta de la etaju` 113
SAu...mergi la solar.si se blocheaza cameralaughing...si te prajesti big grin

| Adelinnaa a răspuns:

Daca vrei sa te omori, vrei sati dam noi sfaturi stai cas spun eu una laughing sa te ineci intr-o balta dupa ce te-ai impiedicat deo piatra laughing n-aveti ce face de puneti intrebare din astealaughing

| aylyn_2380 a răspuns:

Cand e cutremur sa sari pe geam sau sa cobori scarile (intr-un cutremur scarile cad primele )

| lo a răspuns:

Pt asta iti recomand sa cauti emisiunea :1000 maneras de morir(1000 de moduri de a muri) se difuzeaza in Spanai dar sunt si pe net clipuri.

| X:X:X:X:X:X a răspuns:

Toate...

| nonameanca a răspuns:

Sinuciderea

| MARIUS_2685 a răspuns:

Sa te arunci de la etaj

| danaG a răspuns:

9ori9-f tare piesa, se potriveste perfect! asta da raspuns! bv!

| Dianaa94 a răspuns:

Sa iti tai venele, sa iei pastile, sa te arunci de la etaj, si.etcbig grin

| king4aday a răspuns:

Cred ca moartea in sine e deja destul de stupida...

| Gabbri a răspuns:

Cred ca cel mai stupid mod de a muri este sa te ineci in cada...

| ozana_6012 a răspuns:

De ciuda

| Robi_3511 a răspuns:

In Romania

| kiDu_2036 a răspuns:

Doara nu vrei sa te omori?laughing ma rog mananca dorjdie si te umfli ca un butoi de 120 stanzurate. stai pe linia ferata sari in fata la masina aruncate de pe bloc...

| kiDu_2036 a răspuns:

Doara nu vrei sa te omroiilaughing ma rog. mananca drojdie si te umflica un butoi de 120... sari in fata la masina. aruncate de pe bloc. stai pe linia ferata... baga un cutit in tine.

| Cartinescu a răspuns:

Sa te calci singur cu masina. laughing

| emma_8338 a răspuns:

Da aici cred ca ai cea mai mare dreptate