| Razvy197 a întrebat:

Care sunt personajele principale din 1001 DE NOPTI?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Shehrazat si Onur
Kerem si Bennu... urmeaza
Nadine si Burhan.
[exact in ordinea asta] happy

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

O curiozitate "cami' si "claudya" nu sunt una si aceeasi persoana, prea sunt "pisici frumoase" amandoua, sigur cea cu palariuta este fetita, iar domnul are sepcuta, vorbind de pisici, minunat nu?

cami
| cami a răspuns:

laughing prea mare curiozitate elena tongue
ce chestie...si ce credeai ca imi dau "dreptate" singura rolling on the floor?
mai, sunt unii pe TPU, care chiar te lasa...laughing
in fine, ai dreptate. pisicutul meu e un "domn", iar al claudyei o "domnisoara"...
Daca chiar aveam nevoie de "aprobari", dc nu ma logam drept "ege" si. puneam intrebarea, si-mi alegeam raspunsul. minunat, nu?
Cred ca afirmatia ta, nu are niciun suport pe care se bazeaza, asa ca pana data viitoare...shhhhh!

| claudya a răspuns:

Are dreptate Cami...

| ciupy a răspuns:

1001 nopti stiam ca este o manea...

| BrOnaJeu a răspuns:

De curiozitate 1001 de nopti despre care ai pus intrebarea este filmul de la Kanal D sau cartea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai este si kaan

| dyda24 a răspuns:

Onur si Sherazat. Ei au facut actiunea principala.restul sunt personaje secundare.