| abc_7327 a întrebat:

Care vrea sa-mi dea un cont de Metin 2 Ro nu conteaza nivelul va rog dati-mi.

Răspuns Câştigător
| rosto a răspuns:

Daca vede "realul abc" cum scrii laughing) o sa-ti "deie" da nu conturihee hee

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze eu nu mai joc metin2 ro da am jucat am avut gm si faza e ca nu mai stiu contul... Acum joc metinuri private (de exemplu metin2 hammer e foarte frumos e pvp are multe la magazin iti da lv 95 are npc de lv 120 si skiluri pe de grad mai e un npc bonusuri str/dex/int de 900 atac power de 5000 ) sper sa iti placa! Succes!

Răspuns utilizator avertizat