| Ghost99 a întrebat:

Cat a stat calculatorul vostru maxim deschis? al meu e de 13 ore al vostru?

15 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Maxim, cam 24 de ore.

| Λndrei a răspuns:

13 ore si eu, s-a luat curentu' si a mai stat 80 dupa laughing
Nu glumesc, serios vorbind cred ca 2-3 zile cu mine langa el.Bine,asta se intampla pe vremea jocurilor video cand jucam un joc online numit Perfect World pe servere private si rupeam la ei cu WereBeast.
PS: Daca a jucat cineva pe Sublime si stie de Terror "it's me" happy

| vali1985 a răspuns:

Al meu este 5 ore.

| NemNUZ a răspuns:

19 ore laughing))

| harhas a răspuns:

Al meu e deschis de 2 saptamani! cu interval de restart la 5 ore pe zi! Deci restart nu oprit!

| aurasflorin11 a răspuns:

Al meu a stat 48 de ore!

| Niiiicu a răspuns:

Cam 7 orelaughing

| Rockerul23 a răspuns:

Uf...
Pot sa il las oricat deschis.
Nu se incalezeste niciodata.
Sunt f bune coolerele astea happy

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

O zi si jumatate

| s3v3n7 a răspuns:

Vaii.m-ai prins cu intrebarea laughing
Al meu nu a fost stins de ani doar un restart cateodata, doar monitorul ii stins de nu sunt.winking

| loveanime059 a răspuns:

Tot 13 laughing

| pnker a răspuns:

Al meu doi ani....folosesc stand by big grin

| Swordsman a răspuns:

Cam doi ani si ceva, foloseam doar stand by

| EoAly a răspuns:

O saptamana

| GRIBUS a răspuns:

Al meu a stat 4 saptamani apoi sa strica
ma costat 10milioane dar a meritat
(am descarcat jocuri(vreo 15))